O Nas

O NAS

Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą maszyn i urządzeń szwalniczych, ale również produkcją automatów szwalniczych na zamówienie. Do tej pory nasi specjaliści stworzyli między innymi:

  • automat do podwijania rolet
  • automat do pikowania poduszek
  • automat do szycia elementów na ruchomym wózku
  • automat do obszywania mopa

Ultima

Każde z tych urządzeń powstało po przeprowadzeniu dokładnej analizy potrzeb klienta. Obserwacja produkcji i wyciągnięcie wniosków doprowadziły do stworzenia pierwotnej koncepcji automatu szwalniczego oraz specjalnego, dedykowanego oprogramowania, pozwalającego na szybką i intuicyjną obsługę maszyny. Po zaakceptowaniu projektu przez klienta przeszliśmy do budowy urządzenia. Stworzony prototyp posłużył do przeprowadzenia testów na produkcji klienta. Dzięki temu mogliśmy dopracować zarówno urządzenia, jak i oprogramowanie, wyeliminować błędy i stworzyć maszynę, która spełnia swoje zadanie w 100%.

Po zaakceptowaniu gotowego urządzenia, przechodzimy do montażu automatu szwalniczego w siedzibie klienta. Kolejny krok to zapoznanie pracowników z działaniem maszyny oraz przeszkolenie z zakresu jej obsługi. Nasze zadanie jeszcze nie dobiega końca, ponieważ dajemy gwarancję na nasze urządzenia, zapewniamy serwis oraz wsparcie techniczne, dzięki czemu, w razie jakichkolwiek problemów urządzeniem czy z jego obsługą, służymy pomocą.

Dlaczego warto inwestować w dedykowane rozwiązania?

Różnica pomiędzy rozwiązaniem standardowym a dedykowanym polega na tym, że to drugie, czyli tworzone przez nas, jest ściśle dopasowane do określonych wymagań klienta i specyfiki działania danej firmy. Dzięki stworzeniu dedykowanego automatu szwalniczego wraz ze specjalnie opracowanym oprogramowaniem:

 

Zwiększają się możliwości produkcyjne przedsiębiorstwa

Następuje automatyzacja oraz usprawnienie procesu produkcji

Redukowane są koszty prowadzenia działalności

Możliwe jest połączenie kilku stanowisk pracy w jedno

Przedsiębiorstwo staje się bardziej konkurencyjne

Dedykowane automaty szwalnicze produkowane przez naszą firmę pod marką ULTIMA to rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojej działalności. Chcesz wiedzieć więcej o nowoczesnych rozwiązaniach, które pomogą Twojej firmie się rozwinąć? Skontaktuj się z nami i zaproś nas do swojej firmy, a na pewno stworzymy maszynę na miarę Twoich potrzeb.

Automatic